دوره های آموزشی

به اطلاع شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی می رسانم آموزش مجازی نرم افزارها و روش های معرفی شده در کانال امکان پذیر است. در حال حاضر آموزش به صورت خصوصی و تک نفره قابل برگزاری است.

آموزش مجازی توسط نرم افزار AnyDesk  و پیام رسان WhatsApp انجام خواهد شد. AnyDesk نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ است که دسترسی از راه دور دو طرفه بین رایانه های شخصی را فراهم می کند. با استفاده از این نرم افزار فایل های تمرین برای شما ارسال می شود و آموزش ها به صورت آنلاین در رایانه شما انجام خواهد شد. به دلیل کنترل هم زمان ویندوز توسط هر دو کاربر متصل به سیستم، شما می توانید در انجام تمرین ها و روش ها به طور تعاملی فعالیت کنید و شرایط همانند برگزاری کلاس های خصوصی خواهد بود. به دلیل اینکه این نرم افزار قابلیت انتقال پیام صوتی را ندارد، تماس صوتی هم زمان توسط WhatsApp برقرار خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص برگزاری کلاس ها از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام و یا واتس اپ با ما در تماس باشید. اطلاعات تماس در بخش ارتباط با ما قرار دارد.

حجم اینترنت مصرفی: طبق بررسی آزمایشی با اینترنت 4G همراه اول، مجموع حجم مصرفی برای نرم افزار AnyDesk و WhatsApp  حدود 100 مگ به ازای یک ساعت است.

انجمن علمی محیط زیست دانشگاه کردستان با همکاری اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی محیط زیست ایران برگزار می کند :

کارگاه آموزشی انتخاب مناطق مناسب جهت حفاظت با استفاده از نرم افزار marxan

مدرس : دکتر آزاده مهری

سر فصل ها :
مروری بر طرح ریزی سیستماتیک مناطق مناسب حفاظت
معیارها، هزینه ها، اهداف انتخاب مناطق مناسب حفاظت
معرفی داده های ورودی و تحلیل فایلهای خروجی marxan
اجرای نرم افزار marxan

زمان برگزاری : ۶ اردیبهشت
ساعت : ١٦ الی ۱۸

هزینه شرکت در کارگاه :
دانشجویان دانشگاه های همکار : ۳۰ هزار تومان
سایر دانشجویان : ۵۰ هزار تومان
آزاد : ۸۰ هزار تومان

همراه با گواهینامه معتبر شرکت در کارگاه

برای دریافت فرم ثبت نام  کلیک کنید